Odciski Stworzenia


Dalej są kolejne części, jeśli komuś się chce to oglądać.

Streszczę po kolei argumenty przemawiające za inteligentnym stworzeniem świata:
- Polon 218 zdołał stworzyć aureolę w granicie, co nie powinno mieć miejsca, bo pierwiastek ten trwa chwilę, po czym zamienia się w coś innego, więc nie miałby czasu na stworzenie aureoli. Jest to dowód na to, że bóg maczał w tym palce.
- W związku z powyższym mozna założyć, że skoro granit utworzył się w chwilę, za sprawą boga oczywiście, to reszta świata też mogła.
- Stałe tempo rozpadu promieniotwórczego na podstawie którego można wyliczyć wiek wszystkiego nie może mieć stałe tempo. To właśnie wyjaśnia dwa powyższe założenia.
- Wszystkie badania i wątpliwości można zakończyć, ponieważ łatwo je wyjaśnić jeśli otworzymy Biblię.

Dalej prosty wniosek:
- Prawa naturalne nie są w stanie wyjaśnić wszystkiego, więc cuda boże miały miejsce. W związku z tym ewolucjonizm nie istnieje.

Komentarz do filmu:
Dr Robert Gentry dokonuje zadziwiającego odkrycia. Efekty halo polonu (pierścienie utworzone przez rozpad promieniotwórczy) znajdowane w granicie, w grubej warstwie podłoża skalnego pod wszystkimi kontynentami, wskazują że granit powstał jako ciało stałe w czasie krótszym niż 3 minuty. To co jest interesujące to, to że izotop polonu 218 ma połowiczny czas rozpadu wynoszący 3 minuty!! Jeżeli więc znajdujemy promieniotwórcze halo polony 218 w jakiejkolwiek próbce granitu, ten granit musiał powstać w czasie krótszym niż 21 minut!!


A teraz jeszcze bardziej interesująca rzecz!! Izotop plutonu 214 ma połowiczny czas rozpadu wynoszący 164 mikrosekundy. To oznacza że granity ABSOLUTNIE MUSIAŁY powstać w czasie krótszym niż 0,00114 CZĘŚCI SEKUNDY!!! To również oznacza, że aby granity, podziemne fundamenty skał planety ziemia, zostały uformowane w czasie krótszym niż jedna sekunda, że cała planeta powstała w czasie krótszym niż sekunda!

To daje nam tylko JEDEN wniosek, że kiedy Biblia mówi że Jezus powiedział i wszechświat powstał (ex-nihilo oznacza z niczego), to Biblia mówi prawdę! Promieniotwórcze halo w granitach daje nam niezbity fizyczny dowód tego.

(Gen 1:1) Na początku Bóg stworzył niebo i ziemię.

(Heb 11:3) światy powstały przez słowo Boże.

Tutaj mamy po angielsku wytłumaczenie tego:

 

Generalnie jest tam powiedziane, że da się to wyjaśnić i to wszystko bzdura. Jak zwykle.

Mój komentarz będzie więc taki jak zwykle:
Jeśli nie znamy na coś wytłumaczenia, to znaczy, że nie umiemy czegoś wytłumaczyć a nie, że to sprawka boga.

Komentarze   

+1 #1 Szymonoli 2013-06-14 13:28
Ale to by też oznaczało iż musimy odrzucić datowanie uranowo-ołowiow e, potasowo-argono we i inne podobne , więc jesteśmy w punkcie wyjścia, nie wiemy ile Ziemia ma lat.
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież